Графік прийому громадян:

пн. з 09:00 до 11:00;

чт. з 09:00 до 11:00.

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце у ЗДО державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Для надання заявки в електронну чергу :


1. В Інтернеті вийти на сайт «Електронна черга в дошкільні навчальні заклади» www.isuo.org
2. Ознайомитись з Інструкцією для батьків.
3. Надати заявку відповідно до Інструкції.
4. Якщо батьки не прикріплять до заявки електронну копію свідоцтва про народження дитини та документ про наявність пільг на влаштування дитини, то протягом 10 днів  необхідно принести ці документи в ЗДО  для перевірки даних. Тільки тоді заявка буде поставлена в електронну чергу. 

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:


• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

УВАГА!  Після реєстрації дитини вдома, впродовж наступних після дня реєстрації 10 робочих днів, батьки повинні звернутись  до відповідальної особи в закладі дошкільної освіти за реєстрацію дітей ( діловода) та надати для  підтвердження вашої заявки  оригінал паспорта та оригінал свідоцтва про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ МОЖНА І БЕЗПОСЕРЕДНЬО В ОБРАНОМУ ВАМИ ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

          Для цього батькам (або особам, що їх замінюють), потрібно: надати  наступні документи : оригінали  свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків; документи, що підтверджують наявність  пільг.

УВАГА! Подати заявку на влаштування  дитини можна тільки в один заклад дошкільної освіти.

Відповідно до заявки та черги,  вашу дитину буде прийнято  в заклад дошкільної освіти після :

1. Видачі департаментом освіти направлення на відвідування  дитиною   ЗДО.

2.Складання батьками заяви про прийом дитини у відповідну вікову групу.

3. Надання : копії свідоцтва про народження дитини , копії паспорту одного з батьків, належним чином оформленої медичної довідки, письмової згоди на користування персональними даними вашої дитини; документів, що підтверджують наявність пільг.

Територія обслуговування, закріплена за Кременчуцьким ЗДО № 35

Мікрорайон:

вулиця  Лікаря Богаєвського( 40 років Жовтня) № 9/77, 13, 4, 6/99, 8, 10, приватний сектор

вулиця Театральна (Воровського )№ 28, 30, 31/20, 35/6, 36, 44, 46